Eda Erdem ve Gizem Örge’den derbi öncesi açıklamalar

Fenerbahçe Opet’in Misli.com Sultanlar Ligi’nin 6. haftasında Galatasaray HDI Sigorta ile oynayacağı karşılaşma öncesinde kaptan Eda Erdem Dündar ve libero Gizem Örge Fenerbahçe resmi sitesine açıklamalarda bulundu.

Eda Erdem Dündar: “Hazırlıklarımız keyifli ve güzel gidiyor. Aynı şekilde çok yoğun çalışıyoruz. Çift idmanlarımız oluyor. Bu sezon bizim için önemli bir sezon, o yüzden idman tempomuzu da artırdı antrenörümüz. Derbi haftasındayız. Galatasaray son haftalarda çok iyi oynuyor. Çok iyi servis atıp bunun yanında da iyi hücum ve defans yapıyorlar. Çok zorlu bir maç olacak. Ev sahibiyiz. Taraftarlarımızı bu maça davet ediyoruz, onların desteği çok önemli. Bizim için büyük bir güç, taraftarımız! Güzel bir karşılaşma olacak. İyi oynayıp kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.”

Gizem Örge: “Önemli bir maç ve hazırlıklarımızı en iyi şekilde sürdürüyoruz. Lig bu sene zorlu ve biz de yeni oyunculardan kurulu bir takımız. Zamanla çok daha iyi işler başaracağımızı biliyorum. Adım adım her maç üzerine koyarak gitmek en önemli hedeflerimizden. Bunun için çalışıyoruz. Taraftarı olan bir takımda oynamanın farkını buraya geldikten sonra gördüm. O nedenle taraftarımızın desteği her maç olduğu gibi bu maçta da çok önemli. Bütün taraftarlarımızı maça bekliyoruz.”

Haberi Paylaş

Comments are closed.