Edremit Belediyesi Altınoluk Spor sezon yarın başlıyor

Sigorta Shop Kadınlar 1.Ligi’nin güçlü ekiplerinden Edremit Belediyesi Altınoluk Spor, yeni sezon çalışmalarına yarın başlayacak. Kulüp menajeri Ulaş Uluç sezon öncesi sitemize açıklamalarda bulundu.

Gelecek sezonun sağlıklı ve voleybol dolu geçmesini dileyen Ulaş Uluç; “Kulübümüzün bu haziran ayında Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Mevcut Kulüp Başkanımız Filiz Sırma Uluç, yönetim kurulu üyeleri tarafından göreve tekrar layık görüldü. Yeni planlarımız ve projelerimiz mevcut, tabi ki önceliğimiz bu bölgenin insanlarına voleybol sevgisini, spor sevgisini aşılamaya devam etmek. Sağlıklı günlerde taraftarlarımızla tribünlerde tekrar buluşmak ve onların desteğiyle hedefe doğru yürümek istiyoruz.”

Gelecek sezon için altyapı ve A takım çalışmalarının 12 Temmuz Pazartesi gününden itibaren Başantrenör Cengiz Akarçeşme ve ekibi kontrolünde başlayacağını söyleyen Ulaş Uluç; “Henüz transfer çalışmalarımız bitmiş değil. Çok değerli sporcular ailemize katıldılar. Bazı yerli ve yabancı oyuncuları da izleme ve değerlendirme sürecindeyiz. Gerekli gördüğümüz noktalara hamleler yapıp sporcuların kamp dönemine gecikme yaşamadan bir an önce katılmalarını ve uyum sağlamalarını hedefliyoruz. Gelecek adına büyük konuşmayı doğru bulmuyorum çok değerli, saygın rakiplerimiz olacak karşımızda. Maç maç düşünüp, son ana kadar mücadele edeceğiz ve sonunda hedeflediğimiz yerde olacağımızı düşünüyorum” açıklamalarında bulundu.

Edremit Belediyesi Altınoluk Spor bu sezon tecrübeli Başantrenör Cengiz Akarçeşme ile yardımcı antrenör Onur Çoban ile çalışacak.

2021-2022 sezonu kadro kurma çalışmalarına devam eden Edremit Belediye Altınoluk Spor’un iç transferi bulunmazken, dış transferde ise 8 ismi renklerine bağladı.

Şu ana kadar gerçekleştirdiği transferler:

Esra Ötücü Şen, 1988 doğumlu smaçör 178 cm boyunda.

Ebru Bedir, 1993 doğumlu orta oyuncu 190 cm boyunda.

Ayça Tokat 1996 doğumlu pasör 193 cm boyunda.

Nergis Özcan 1997 doğumlu orta oyuncu 189 cm boyunda.

Pelin Beydüz 1996 doğumlu libero 170 cm boyunda.

İlayda İşçimen 2000 doğumlu 183 cm boyunda.

Yaren Hatipoğlu 1999 doğumlu smaçör 181 cm boyunda.

Şiirsel Merve Altın 1995 doğumlu pasör 186 cm boyunda.

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.