“Efeler Ligi’ne yükselebilmek için elimizden her şeyi yapacağız”

Voleybol 1. Lig B Grubunda mücadele eden Akkuş Belediyespor, ikinci devre hazırlıklarına başladı. Ligde ilk yarıyı 22 puanla 4’üncü sırada tamamlayan Akkuş Belediyespor, ilk idmanı Akkuş kapalı spor salonunda Antrenör Mehmet Aydın yönetiminde gerçekleştirdi.

Ligin ilk yarısında iyi bir şekilde mücadele ettiklerini belirten Antrenör Mehmet Aydın, “Çalışmalarımıza başladık, önümüzdeki süreçte tempomuzu daha da yükselteceğiz. İkinci yarının ilk karşılaşmasını deplasmanda Ünsal Grup Şiran Akademi ile yapacağız. İkinci yarının ilk maçından galibiyetle ayrılarak ikinci yarıya iyi başlangıç yapmak istiyoruz. Akkuş Belediyespor olarak her maça galibiyet parolasıyla çıkacağız ve peş peşe galibiyetler alarak ligin üst sırasındaki yerimizi pekiştirmeyi planlıyoruz. Takım olarak Efeler Ligi’ne yükselebilmek için elimizden her şeyi yapacağız. Takım olarak yönetim olarak buna inancımız sonsuz. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı sıkı bir şekilde gerçekleştirerek ligin ikinci yarısına en iyi şekilde hazırlanıyoruz” dedi.

Akkuş Belediyespor, ikinci yarının ilk karşılaşmasında deplasmanda 24 Ocak tarihinde Ünsal Grup Şiran Akademi ile karışılacak.

 

Haberi Paylaş