Egonu’nun kitabı çıkıyor: “Yıldız Olma Yolunda 18 Adım”

İtalyan yıldız Paola Egonu, sahadaki başarısının yanı sıra saha dışında yaptığı aktivitelerle de öne çıkıyor. Kadın hakları, sosyal sorumluluk gibi alanlarda fikirlerini belirten ve çeşitli projelerde rol alan Egonu, yakın zamanda saha dışı aktivitelerine bir yenisini ekledi. İtalyan yıldız, kişisel Instagram hesabında yaptığı açıklamaya göre ilk kitabını yazdı.
Egonu, açıklamasında takipçilerine şu sözlerle seslenerek bu projenin içeriğini ve onun için ifade ettiği anlamı ortaya koydu:

“Herkese merhaba,
Sizlere, gözlerim parlayarak ve kalbim duygu dolu bir şekilde söylemek isterim ki ilk kitabım haftaya çıkıyor.
Bu benim gerçek olan bir diğer büyük hayalim.
Birçok genç insana bu şekilde seslenme fırsatına sahip olacak olma fikri beni inanılmaz heyecanlandırıyor. Bu yüzden bu projeyi en başından beri çok seviyorum.
Adı “Yıldız Olma Yolunda 18 Adım” olan bu proje, sadece bir fikir aşamasındayken bile ona inanan Emanuele Giulianelli ile birlikte yazdığımız kitap 17 Mayıs’tan itibaren satışa çıkacak ve Il Battello a Vapore Yayınevi tarafından basılacak. Bugünden itibaren tüm online satış noktalarından ön sipariş verebilirsiniz!
Bu kitapta, takım ruhunun öneminden, yenilgilerin nasıl yönetileceğinden ama bir yandan da uykudan, ev özleminden ve eleştirilerle baş etmekten söz edeceğim. Bu kitapta Paola ve onun her detayı olacak.
Bu işe çok inanıyorum ve umuyorum ki siz de onu benim sevdiğim kadar sevebilirsiniz.
Ne düşüneceğinizi duymak için sabırsızlanıyorum.
Bir başka güzel yolculuk olacak. hep birlikte…
Paola”

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.