Ekrem Caner Çiçekoğlu Büyükşehir Belediyespor’da

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi’nde Bursa’nın tek temsilcisi olan Bursa Büyükşehir Belediyespor, pasör Ekrem Caner Çiçekoğlu ile sözleşme imzaladı.

Takımın başantrenörlüğüne Levent Zoroğlu’nu getiren Bursa Büyükşehir Belediyespor, Fatih Eren Uğur, Burhan Zorluer, Serhat Fatih Uzun, Berkün Eber Üstündağ ve Gökhan Gökgöz’ün ardından geçtiğimiz sezon İnegöl Belediyespor’da forma giyen başarılı pasör Ekrem Caner Çiçekoğlu’nu da kadrosuna kattı. 1985 doğumlu ve 1.90 boyundaki milli pasör Ekrem Caner Çiçekoğlu, Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi’nde sözleşme imzalarken, törene Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer, Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Emre Gelen ve Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Alpaslan katıldı.

Milli Takım forması da giymiş Ekrem Caner Çiçekoğlu’nun kadroya katılmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirten Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer, “İyi bir kadro kurup Bursa’yı Voleybol Efeler Ligi’nde en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum” dedi. Ekrem Caner Çiçekoğlu ise Büyükşehir Belediyespor’a katkı sağlamak için geldiğini belirtti.

Haberi Paylaş

Comments are closed.