Bursa Büyükşehir Belediyespor kadrosunu güçlendiriyor

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor, anlaşma sağladığı oyuncularla sözleşme imzalamayı sürdürüyor. Bursa ekibi bu doğrultuda, geçtiğimiz sezon Halkbank’ta forma giyen 1993 doğumlu ve 2.00 metre boyundaki smaçör Gökhan Gökgöz’le sözleşme imzaladı.

Fethiye Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen imza törenine Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer’in yanı sıra, Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Emre Gelen ve Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Alpaslan da katıldı.

Bursa’yı Efeler Ligi’nde temsil eden tek ekip olarak iyi bir kadro kurmak için çaba sarf ettiklerini ve oyuncu seçimlerini bu doğrultuda yaptıklarını belirten Bursa Büyükşehir Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer, “Gökhan Gökgöz’ün tecrübesi ve performansıyla takımımızın başarısına katkı koyacağına inanıyorum. Anlaşma hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

1993 doğumlu smaçör Gökhan Gökgöz ise Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü gibi iyi bir takıma geldiği için mutlu olduğunu ifade ederken, takımın başarısı için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.

Bu arada takımın başantrenörlüğüne Levent Zoroğlu’nu getiren Bursa Büyükşehir Belediyespor daha önce Fatih Eren Uğur, Burhan Zorluer, Serhat Fatih Uzun ve Berkün Eber Üstündağ ile sözleşme imzaladı.

Haberi Paylaş

Comments are closed.