“Elimizden geleni yapacağız”

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde yarı final etabını lider olarak tamamlayarak finale yükselen Hekimoğlu Global Connect Travel, finale odaklandı.

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde Efeler Ligi hedefi ile mücadele eden Bursa temsilcisi Hekimoğlu Global Connect Travel, salı günü başlayacak final etabının çalışmalarını sürdürüyor.

Takım kaptanı Sercan Abanoz, final etabı ile ilgili şu değerlendirmeyi yaptı; “Çok güzel bir turnuvayı geride bıraktık. İlk gün İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a 3-2 kaybettik ama seyir zevki çok yüksek bir maçtı. İki takım da her şeyini sahaya koydu. İlk günden sonra takım olarak kenetlendik ve sonraki iki maçımızı 3-0 alarak final grubuna lider olarak yükseldik. Şimdi önümüzde salı günü başlayacak final grubu var. Bütün takımlar birbirinden güçlü. Üç maç da çok zor olacak bunun bilincindeyiz. Yarı final grubunda olduğu gibi elimizden geleni yaparak zafere ulaşmak istiyoruz. Hedefimiz Efeler Ligi’ne yükselmek. Bunun için sahada tüm mücadeleyi yapacağız. Bütün takımlara başarılar diliyorum.”

Haberi Paylaş

Comments are closed.