“En iyi mücadeleyi verip maçı kazanmak istiyoruz”

Galatasaray HDI Sigorta, Misli.com Sultanlar Ligi 19. hafta erteleme mücadelesinde Fenerbahçe Opet’le karşılaşacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda gerçekleşen antrenmanın ardından başantrenör Ataman Güneyligil; oyuncular Fatma Beyaz, Zeynep Sude Demirel, Sude Hacımustafaoğlu ve Su Zent, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Mutlaka kazanmaları gereken bir maça çıkacaklarını belirten başantrenör Ataman Güneyligil, “İlk 4 için umutlarımızı sürdürebilmek için mutlaka kazanmamız gereken bir maça çıkacağız. Taraftarımızın da önemli verebildiğimiz en iyi mücadeleyi verip kazanmak istiyoruz. Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmadılar bu sezon. Özellikle yarın buranın çok kalabalık olacağını düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Galip gelmek için oynayacaklarını söyleyen Fatma Beyaz ise, “Sezon başından beri tempolu bir şekilde çalışıyoruz. İnşallah elimizden gelenin en iyisini yapıp galip gelmek için çalışacağız.” dedi.

Heyecanlı olduklarını ifade eden Zeynep Sude Demirel sözlerini şöyle sürdürdü: “Çok heyecanlıyız. Derbi maçları çok heyecanlı oluyor. Güzel çalıştığımızı düşünüyorum. İnşallah galibiyetle ayrılacağız.”

Sude Hacımustafaoğlu da “Bu maç bizim için çok zorlu geçecek. Rakip takım da çok iyi. Haftanın başından beri bu maça hazırlanıyoruz. Umarım maç bizim için güzel geçer.” şeklinde konuştu.

Önemli bir maça çıkacaklarını belirten Su Zent ise şunları söyledi: “Bizim için önemli bir maç. Umarım istediğimiz gibi gider. Maça çok iyi hazırlandık. Galibiyetle tamamlayacağımızı düşünüyorum.”

Haberi Paylaş

Comments are closed.