Ereğli’de 3 Tayland’lı

Ereğli Belediyespor daha önce Türkiye kampı sırasında prensip anlaşmasına vardığı, aynı zamanda geçen sezonda da takımın 1. Lige çıkmasında büyük emekleri olan Tayland Milli Takımı oyuncularından Thinkaow ve Malika’nın yanı sıra, önümüzdeki sezon için ayrıca Willapong’a ile de anlaştı.

Kulüp Başkanı Fethi Ertekin bizzat Tayland’a giderek transferleri gerçekleştirdi ve sporcularla sözleşme imzaladı. Tayland’lı sporcular önümüzdeki sezon 1. Lige şampiyonlukla çıkan Ereğli Belediyespor’da oynamaktan ne kadar mutlu olduklarını ifade ederek yeni sezonda da aynı başarıyı göstererek Ereğli Belediyespor’u 1. Ligi en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler. 
Tayland Milli Takımının Olimpiyat elemeleri için gideceği Japonya seyahati öncesi gerçekleştirilen imza töreninde Tayland Voleybol Federasyonu Başkanı Wongrasert, Başkan Fethi Ertekin’e oyuncularına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Ertekin’in doğum günü olmasından dolayı Başkanı Wongrasert konuklara sürpriz yaptı ve doğum gününü pasta keserek kutladı. Sürpriz karşısında oldukça duygulanan Kulüp Başkanı Fethi Ertekin, “Sporun güzelliği bu, ülkelerin kültürlerini dostluklarını birleştiriyor.  Doğum günümü hatırlayan herkese çok teşekkür ederim. Önümüzdeki sezonda onursal Başkanımız Sayın Ahmet Özdoğan’ın desteği ile Ereğli halkını mutlu etmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.


Haberi Paylaş

Comments are closed.