Ereğli’de Deniz ve Sevil yeniden anlaştı

Aroma Bayanlar Voleybol 1. Liginde mücadele edecek olan Ereğli Belediyespor Bayan Voleybol takımı yerli transferleri sürüyor. Ereğli Belediyespor geçen yılın başarılı oyuncuları Kaptan Deniz Yürük ve Sevil Kuş ile de sözleşme yeniledi.

Marmaris Belediye’den Hülya Cömert, Şahinbey Belediye’den Songül Dikmen ile anlaşan Ereğli Belediyespor geçen yılki kadrosundan pasör Serpil Dönmez ve libero Betül Akdoğan ile sözleşme yenilemişti.

Kulüp Başkanı Fethi Ertekin imza töreninde “geçen yıl lige çıkmamızda takım kaptanımız olan Deniz hem ablalık hem de başarılı oyunu ile büyük katkılar sağladı. Sevil’de aynı şekilde hırsı, azmi ve başarılı oyunuyla takımımıza önemli katkılar sağlamıştı. Tecrübeli, takımı ve Ereğli halkını ve isteklerini bilen sporcularımızla yeniden sözleşme yenilemekten mutluluk duydum” dedi.

Kaptan Deniz Yürük ise “geçen yıl yaşadığımız şampiyonluktan sonra adım attığımız 1. lig’de kalıcı olmak en büyük temennimiz bunu başarmak için elimizden geleni yapacağız. Ereğli Belediyespora tekrar imza atmaktan mutluyum.” dedi. Sevil Kuş  da  “kulübün başarısı için 1. Lig’e renk katacak ve kalıcı olacak bir Ereğli için çalışacağız bunu sağlayacak idari ve teknik kadroya sahibiz tekrar sözleşme yenilemekten çok mutluyum” dedi.

 


Haberi Paylaş