Erkekler VNL Finalleri öncesi tepkiler başladı

20-24 Temmuz 2022 tarihleri arasında, İtalya’nın Bolonya şehrinde düzenlenecek FIVB Erkekler Milletler Ligi Finalleri öncesi İran Voleybol Federasyonu ve Fransız yıldız Earvin Ngapeth sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla organizasyonun ev sahipliğine tepki gösterdi.

Ngapeth, kişisel instagram hesabının hikaye bölümünde yayınladığı görüntülerde antrenman salonundaki kırık kapıları ve düzensiz fitness salonlarını göstererek Uluslararası Voleybol Federasyonu’nun resmi hesaplarını etiketledi. Fransız yıldız, paylaşımında “Sağlığımızı umursamadığınızı biliyoruz ama bize biraz saygı gösterin.” ifadelerine yer verdi. Earvin Ngapeth’in paylaştığı görüntülerde yatakların sporcuların konforu için uygun olması gereken hale getirilmediği ve yemek saatlerinde ise sandalye bulamayan sporcuların yere oturması dikkat çekti.

İran Voleybol Federasyonu ise resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımda, İtalya Voleybol Federasyonu’nu İran Erkek Voleybol Milli Takımı’nın geliş tarihi ve saatini bildikleri halde ekibe yemek hizmetinde bulunmamış olmakla suçladı.

 

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.