ES Voleybol 15. yılını kutladı

Kurulduğu günden bu yana alt yapı çalışmalarına odaklanarak kız ve erkek voleybol alt yapı takımları ile yenilikçi uygulamalara imza atan, Türkiye’de voleybol alt yapı çalışmalarını geliştirmek ve yaygınlaştırmak üzere çalışan ES Voleybol Spor Kulübü 15. Yılını kutladı.

2004 yılında antrenmanlara başlayan ve 2004-2005 sezonunda alt yapı liglerine katılmaya başlayan ES Voleybol Spor Kulübü, 15. Yılını kendi spor tesisi olan Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde 23 Nisan 2019 Salı günü tüm eski sporcuları, sporcu velileri, çalışanları ve voleybol camiasından misafirleri ile birlikte kutladı.

ES Voleybol Spor Kulübü Başkanı Sırma Üç’ün konuşmasının ardından Türkiye Voleybol Federasyonu Eski Başkanı olan, halen CEV ve FIVB Yönetim Kurullarında yer alan Özkan Mutlugil’in ve Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı’nın konuşmaları ile devam eden kutlama ve tebrik töreni tüm misafirlerin katıldığı maçlar ve oyunlarla bir şenlik havasında geçti.

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkek Milli Takımları Koordinatörü Semih Oktay, Türkiye Voleybol Federasyonu Eğitim ve Teknik Kurulu üyeleri, Voleybol Antrenörleri Konfederasyonu Başkanı Bülent Meriç, Türkiye Voleybol Vakfı Başkanı Jean Erben ve voleybol camiasından pek çok spor kulübünden yönetici ve antrenörlerin katılımı ile gerçekleşen kutlama töreni eski dostların ve arkadaşların buluşmasına dönüştü.

ES Voleybol Spor Kulübü’nde forma giymiş tüm sporcuların ve çalışanların davet edildiği kutlama törenine 1000’e yakın misafir katılırken, ES Voleybol Spor Kulübü Başkanı Sırma Üç, “ES Voleybol bir kişinin ya da bir grubun değil, tüm sporcuların, velilerin, antrenörlerin ve yöneticilerin katkıları ile bugünlere ulaştı, bundan sonra da hep birlikte daha başarılı, daha güzel günlere taşıyacağız.” dedi.


Haberi Paylaş