Evren Özdemir görevi bırakıyor

Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi takımlarından Torul Gençlerbirliği’nin kulüp başkanı Evren Evrim Özdemir, bütün maddi imkansızlıklara rağmen ligde gurur duyulacak bir mücadele verdiklerini belirterek, ’’Ancak yoğun tempo sağlığımı önemli derecede etkiledi ve geçirdiğim rahatsızlıklar, kulüp başkanı görevimi aktif olarak yapmamı engellemektedir. Genel kurulda başkan adayı olmayacağım’’ dedi.

Özdemir, yaptığı açıklamada, 2006’da kurulan kulübün bugüne dek önemli başarılar elde ettiğini, son iki yıldır Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi’nde verilen mücadelenin Türkiye genelinde takdir edildiğini kaydetti.

Kulübün olağan genel kurulunun 2 Haziran’da yapılacağını ifade eden Özdemir, ’’Şimdi yeni bir oluşum meydana getirme çabası içindeyiz. Önemli olantakımımızın devamlılığıdır. Yönetim olarak yaptığımız istişareler sonucundaİstanbul İl Temsilcisi görevini yapmakta olan Selami Üçüncüoğlu’nun başkanlık görevini yapması konusunda bir karar aldık. Biz de bu oluşumun içinde yer alacağız. Her zaman yanımızda olan değerli ağabeyimizin bu görevi en iyi şekildeyapacağına gönülden inanmaktayız’’ diye konuştu.

Özdemir, kulübün kurulduğu günden itibaren kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederek, şöyle devam etti: ’’Biz Zigana Dağı’nın eteklerinde, küllerinden doğmuş bir takımız. Zirveye çıkmak için hep mücadele ettik, tırnaklarımızla kazıyarak bugünleregeldik. Kulüp olarak, geçen sürede çok önemli tecrübeler edindik. Ayaklarımızın üstüne basmayı öğrendik, dersler aldık. Bütün maddi imkansızlıklara rağmen mücadelemizi gurur verici olarak buluyorum. Yoğun tempo sağlığımı önemli derecede etkiledi ve geçirdiğim rahatsızlıklar, kulüp başkanı görevimi aktif olarak yapmamı engellemektedir. Yeni oluşumun Selami Üçüncüoğlu etrafında çok daha başarılı olacağına inanıyor ve bütün Gümüşhane camiasına teşekkür ediyorum.’’


Haberi Paylaş