“Fenerbahçe karşısında çok daha zor bir maç yapacağız”

Voleybol dünyasının gözü bu maçta: Bu akşam 22.30’da Fenerbahçe Opet ile Imoco Volley Conegliano, CEV Şampiyonlar Ligi B grubu son maçında karşı karşıya gelecek.

Dün Nantes ile oynanan maçın MVP’si seçilen Imoco pasörü Polonyalı yıldız Joanna Wolosz şu ifadeleri kullandı: “Bu maç üç sette bittiği için oldukça mutluyuz çünkü böylece yarın için enerjimiz kaldı. Daha iyi oynayabilirdik ancak Nantes ilk maça göre çok daha iyi oynadı vee v sahibi oldukları için bunu bekliyorduk da. Umarım ilk karşılaşmada olduğu gibi bu sefer de Fenerbahçe’yi mağlup etmeyi başarabiliriz, bunun için tüm enerjimizi, hatta daha fazlasını ortaya koyacağız.”

Başantrenör Daniele Santarelli ise: “Kesinlikle harika bir performans sergilemedik, yarınki maça hazırlanmanın yolu bu değil. Takım her zaman kendini seviyesi yüksek olan çekişmeli maçlarda göstermeyi başarıyor, bunu onlardan istiyorum ve kendilerinin de istemesi çok önemli, çünkü Fenerbahçe karşısında çok daha zor bir maç yapacağız ve tamamen farklı bir şekilde oynamalıyız. Bir maçımızı daha 3-0 kazandığımız için mutluyuz, ancak son maçımızda güzel bir izlenim bırakmak hedefindeyiz.”

Kaynak: Volleynews.it

Haberi Paylaş

Comments are closed.