Fenerbahçe Opet kadroyu açıkladı

2022-2023 sezonunu Spor Toto Şampiyonlar Kupası ve Misli.com Sultanlar Ligi şampiyonluklarıyla tamamlayan Fenerbahçe Opet, 2023-2024 sezonu yapılanması kapsamında kadrosunu duyurdu.

Başantrenör değişikliğine giden sarı-lacivertliler, beş yıldır takımın başında bulunan Sırp koç Zoran Terzic’in yerine İtalyan koç Stefano Lavarini’yi getirdi. Polonya Milli Takımını da çalıştıran Lavarini, yeni sezonda Sarı Melekler’in başantrenörlüğünü üstlenecek.

Brezilyalı pasör Macris Carneiro, Bulgar orta oyuncu Hristina Vuchkova, Rus pasör çaprazı Anna Lazareva, Türk orta oyuncu Beliz Başkır ve Türk smaçör İpar Özay Kurt’a teşekkür eden son şampiyon; beş isimle yollarını ayırdı.

İç transfer çalışmalarını tamamlayan sarı-lacivertlilerde Ergül Avcı, Meryem Boz, Cansu Çetin ve Meliha Diken ile 1’er yıllık sözleşme yenilendi.

Dış transferde dört isimle sözleşme imzalayan Fenerbahçe Opet’in yeni voleybolcuları; Türk smaçör Ada Germen, Sırp pasör Bojana Drca, Rus orta oyuncu Irina Fetisova ve Polonyalı pasör çaprazı Magdalena Stysiak oldu.

Fenerbahçe Opet’in 2023-2024 sezonu kadrosu:

Pasör: Bojana Drca, Buse Ünal

Pasör Çaprazı: Magdalena Stysiak, Meryem Boz, Melissa Vargas (Çin Ligi’nin bitimi ile)

Smaçör: Arina Fedorovtseva, Ana Cristina De Souza, Meliha Diken, Ada Germen

Orta Oyuncu: Eda Erdem Dündar, Irina Fetisova, Aslı Kalaç, Ergül Avcı

Libero: Gizem Örge, Cansu Çetin

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

5.627 thoughts on “Fenerbahçe Opet kadroyu açıkladı

  1. Mehmet Niyazi Doğu says:

    FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ OLDUĞUNU BU TRANSFERLERLE PERÇİNLİYOR DARISI DİĞER AMATÖR BRANŞLARA SPOR SADECE AYAKLA OYNANAN OYUN DEĞİL KONGRE ÜYESİ OLARAK SAYIN BAŞKAN ALİ KOÇ ATEŞEKKÜR EDERİM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir