Fenerbahçe Opet’e bir sponsor daha

Fenerbahçe Spor Kulübü, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının 2022-23 sezonu “Forma Sırt Numara Üstü Sponsorluğu” için 1907 Fenerbahçe Derneği ile anlaşma imzalandığını açıkladı. Yapılan açıklamada sponsorluk anlaşmasının imza törenine dair detayların önümüzdeki günlerde duyurulacağı bilgisine yer verildi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

“Fenerbahçemize gönül vermiş 50 iş insanı tarafından 1992 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana kulübümüze farklı alanlarda sayısız hizmetleri olan 1907 Fenerbahçe Derneği yeni bir adımla daha kulübümüzün yanında oluyor.

1907 Fenerbahçe Derneği ile Kulübümüz, Kadın voleybolunun ülkemizdeki lokomotifi Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın 2022-23 sezonu “Forma Sırt Numara Üstü Sponsorluğu” için anlaşma imzaladı.

2022-23 sezonunda, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın yanında olacak 1907 Fenerbahçe Derneği’ne teşekkür ediyor; bu anlaşmanın başarılarla taçlanmasını, şampiyonluklar getirmesini temenni ediyoruz.

Sponsorluk anlaşmasının imza törenine dair detaylar önümüzdeki günlerde resmi kanallarımız aracılığıyla duyurulacaktır.”

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.