Fenerbahçe Opet’in konuğu Imoco Conegliano

Ülkemizi CEV Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Fenerbahçe Opet, A. Carraro Imoco Conegliano ile oynanacak çeyrek final serisinin ilk maçına çıkıyor. Fenerbahçe Opet oyuncuları Aslı Kalan ve Meliha Diken, A. Carraro Imoco Conegliano karşılaşması öncesi açıklamalarda bulundu.

Maçı dört gözle beklediklerini belirten Meliha Diken: “Son zamanlarda çok iyi bir performans sergiliyoruz ve Imoco Conegliano gibi güçlü bir takıma karşı en iyi performansımızı sergilemek için çok hazırız. Kendimize güveniyoruz ve sahamızda oynayacağımız ilk maçı dört gözle bekliyoruz. Taraftarlarımıza harika bir voleybol gecesi yaşatacağımıza eminim.” dedi.

İyi bir ivme yakaladıklarına değinen Aslı Kalaç: “Önümüzdeki maçın zorlu bir maç olduğunun bilincindeyiz. Imoco Conegliano, dünyanın en iyi takımlarından birisi. Son günlerde çok iyi bir ivme yakaladık ve sahaya yansıttığımızda güzel sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Özellikle taraftarlarımızın desteğine çok ihtiyacımız var. Seyir zevki yüksek bir maç bizleri bekliyoruz.” diyerek görüşlerini paylaştı.

16 Mart Perşembe günü temsilcimiz Fenerbahçe Opet ile İtalyan ekibi A. Carraro Imoco Conegliano arasında TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda oynanacak müsabaka saat 19.00’da başlayacak ve TİVİBU Spor’dan canlı yayınlanacak.

 

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.