Fenerbahçe Opet’te dört veda

Misli.com Sultanlar Ligi ekiplerinden Fenerbahçe Opet, dört oyuncusuyla yollarını ayırdı.

Sarı lacivertli kulüp sosyal medya hesabından Naz Aydemir Akyol, Mina Popovic, Dicle Nur Babat ve Tutku Burcu Yüzgenç ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Doğum nedeniyle ara verdiği voleybola 2019-2020 sezonunda Fenerbahçe Opet forması ile dönen Naz Aydemir Akyol, gelecek sezon Türk Hava Yolları formasını giyecek.

Fenerbahçe Opet, 8 sezondur formalarını giyen Dicle Nur Babat için “2014-2015 sezonundan bu yana Fenerbahçe forması giyen değerli sporcumuz Dicle Nur Babat ile yollarımız ayrılmıştır. 8 sezon boyunca formamıza en iyi şekilde hizmet eden Dicle Nur Babat, takımımızda görev aldığı süre boyunca şampiyonluklar ve kupalar kazandı. Değerli sporcumuza bugüne kadarki emekleri ve hizmetleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.” açıklamasını yaptı.

Tutku Burcu Yüzgenç ve Mina Popovic ile de yollarını ayıran Fenerbahçe Opet, her iki oyuncunun vedasını “Oyuncularımıza tüm emekleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.” ifadeleri ile açıkladı.

 

 

 

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.