Fenerbahçe sezonu açtı

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı, yeni sezon çalışmalarına başladı. Sezonun ilk antrenmanını Voleybol Şube Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt da takip etti.

Gelecek sezon 3 kulvarda birden mücadele edecek Sarı Melekler, 2018-2019 sezonun startını bugün verdi.

Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerinde yapılan antrenman öncesi teknik heyet ve oyuncularla bir araya gelen Simla Türker Bayazıt, yeni sezonda herkese bol şans diledi.

Sezonun ilk çalışması saat 16.00’da başladı ve 1.5 saat sürdü. Yeni transferlerden Melissa Vargas, Fatma Yıldırım ve Sıla Çalışkan’ın da yer aldığı antrenmana milli takımlarda bulunan takım kaptanı Eda Erdem Dündar ile yeni transfer Samantha Estephania ve Ana Antonijevic katılmadı.

Başarılı smaçör Fatma Yıldırım antrenman sonrası Fenerbahçe resmi sitesine yaptığı açıklamada heyecanlı ve mutlu olduğu ifade etti. Önlerinde 2 aylık bir hazırlık sürecinin olduğunu dile getiren Yıldırım, “Uzun bir aranın ardından sezona başlamak güzel oldu. Yeni takım ve heyecan. Fenerbahçe’de olduğum için mutluyum. İnşallah hayırlı olur. Hazırlık sürecinde Topuk yaylasında kamp yapacağız. Hazırlık maçları da oynayacağız. Umarım her şey güzel olur” dedi.

Orta oyuncu Dicle Nur Babat da, “Milli takımda yer almadığımız için 4 aylık bir ara oldu. Önümüzde 2 aylık bir hazırlık süreci var ve bu süreci de milli takımdaki arkadaşlarımız gelene kadar iyi değerlendireceğiz. Onlar geldikten sonra maçların başlamasına çok uzun bir süre olmayacak” diye konuştu.

Sarı Melekler çalışmalarına yarın yapacağı çift antrenmanla devam edecek.


Haberi Paylaş