Fenerbahçe voleybol takımları anlamlı maçta bir araya geldi

Fenerbahçe Spor Kulübü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü çeşitli etkinliklerle kutladı. Türk sporunun lokomotifi Fenerbahçe’nin takımları bu anlamlı günde sahaya çıktı. İlklerin kulübü Fenerbahçe’nin futbol, basketbol ve voleybol kadın-erkek A takımları karma maç yaptı.

Futbol maçına Samandıra Can Bartu Tesisleri, basketbol maçına Metro Enerji Salonu, voleybol maçına da Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri ev sahipliği yaptı.

Voleybol gösteri maçını Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, basketbol maçını da Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Danabaş takip etti.

Maçlar renkli görüntülere sahne olurken, kadın-erkek eşitliğine vurgu yapıldı. Karşılaşmaların ardından erkek sporcular, kadın sporculara çiçek hediye etti ve sporcular ile teknik ve idari kadro üyeleri hep birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Fenerbahçe Spor Kulübü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlediği kadın-erkek karma maçlarla “Bu Maçların Sonucunu Değil; Mücadelesini Tüm Kadınlara İthaf Ediyoruz!” mesajını verdi.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.