Fenerbahçe’de Hulusi Belgü görevi devraldı

Fenerbahçe Spor Kulübü ile Orange Marketing Group ile yapılan iş birliği kapsamında Avrupa’nın en büyük mobil iletişim şirketlerinden biri olan Telefonica ile Almanya’da yaşayan taraftarlar için FenerTalk Projesi’nin imzaları atıldı. Orange Marketing aynı zamanda FenerTalk markası ile Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımının 2024-25 sezonunda Forma Sırt Numara Altı sponsoru da oldu.

İş birliğinin imza töreni Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde yapıldı. Törene Genel Sekreter Burak Ç. Kızılhan, Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Belgü ve Orange Marketing CEO’su Seyhan Sarıçiçek katıldı.

İmza töreninin açılış konuşmasını yapan Genel Sekreter Burak Ç. Kızılhan, ‘’Saygıdeğer konuklar, değerli basın mensupları, ekranları başında bizleri izleyen değerli taraftarlarımız, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Hulusi Belgü ve Orange Marketing CEO’su Seyhan Sarıçiçek, herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Evet, bugün çok kıymetli bir iş ortaklığı, imza töreni için bir aradayız. Sayın Hulusi Belgü, voleyboldan sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz olarak bizlerle beraber. Kısaca Simla Hanım’a değinmek istiyorum. Geride bıraktığımız 6 sezonda voleyboldan sorumlu Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt’a tüm kıymetli destekleri, hizmetleri ve emekleri için teşekkür ediyorum. Gecesini gündüze katarak neredeyse tüm deplasman maçlarında takımımızı yalnız bırakmadığı için Fenerbahçe camiamız adına sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sayın Hulusi Belgü’ye yeni görevi için de başarılar diliyorum.” dedi.

Burak Çağlan Kızılhan: Çok kısa bir süre içerisinde Erkek Voleybolumuzun isim ve göğüs sponsorluğunu da açıklayacağız

“Ayrıca Orange Marketing ile önemli bir iş ortaklığımızda başlamış oluyor, ek olarak bir forma sponsorluğu ile taçlanacak. Erkek Voleybol Takımımızın 2024-2025 sezonunda forma sırt numara altı olarak inşallah kupalardan kupalara, şampiyonluklardan şampiyonluklara el ele, kol kola ve omuz omuza hep beraber ilerleyeceğiz. Burada geçen seneki Parolapara’ya teşekkürlerimi iletmek istiyorum, sözleşmemiz sona erdi. Tüm camiamızın beklediği yeni iş ortaklığımız ve isim sponsorluğumuz da son aşamadadır. Çok kısa bir süre içerisinde Erkek Voleybolumuzun isim ve göğüs sponsorluğunu da açıklayacağız. Buradan da bu önemli bilgiyi paylaşmak istiyorum.

Orange Marketing’e ailemize hoş geldin diyorum ve yeni sezonun ilk iş ortaklığı, ilk sponsorluğu anlaşmasının her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum. Yeni sezonda takımımıza, Sayın Hulusi Belgü’ye ve camiamıza sonsuz başarılar diliyor, herkese teşekkür ediyorum.”

Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Belgü: Fenerbahçe camiasında bu görevi yüklenmek, bu görevle Fenerbahçe’ye bir şeyler verme isteği hepimizin içinde var. Bu şerefi bana nail ettiği için değerli Başkanımıza ve tabii ki Genel Kurulumuza çok çok teşekkür ediyorum

Ardından söz alan Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Belgü, “Çok saygıdeğer konuklar, değerli basın mensupları, ekranları başında bizleri izleyen değerli Fenerbahçeliler ve sevgili Fenerbahçe ailesi. Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan’a nazik sözleri için çok teşekkür ediyorum. Değerli Orange Marketing CEO’su Seyhan Sarıçiçek, sizler de ailemize hoş geldiniz, hepinize saygılarımı iletiyorum.

Sözlerime başlamadan evvel hakikaten Fenerbahçe camiasında bu görevi yüklenmek, bu görevle Fenerbahçe’ye bir şeyler verme isteği hepimizin içinde var. Bu şerefi bana nail ettiğiniz için değerli Başkanımıza ve tabii ki Genel Kurulumuza çok çok teşekkür ediyorum. Bu arada Simla Hanımla ilgili, Sayın Genel Sekreterimiz Burak Bey’in de belirttiği gibi çıtayı çok üst bir noktaya koydu, onun getirdiği yerden, sağladığı başarılarda aynı çalışkanlıkta faaliyet gösterebilir miyim bilmiyorum ama elimden gelen her şeyi yapacağım inşallah. Simla Türker Bayazıt’a büyük katkılar sağladığı için tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum.

Tabii biz burada Orange Marketing grupla iş birliğimizi sizlere deklare etmek için bir aradayız. Genel Sekreterimizin bizlerle paylaştığı gibi Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, Orange Marketing ile kapsamlı bir iş birliğine girdik. Bizim için sponsorlarımız çok çok önemli. Orange Marketing grupta Almanya’da Fenerbahçe’yi kilometrelerce uzaklardan takip eden taraftarlarımıza FenerTalk ismiyle GSM operatörü sunan bir grup olacak. Aynı zamanda FenerTalk markasıyla Erkek Voleybol Takımının da forma sırt altı sponsoru olacaklar. Bu anlaşma ve destekleriyle inşallah hedeflerimizi daha da büyüteceğiz daha da geliştireceğiz.

Bu anlaşma bize büyük destek sağlayacak. Hepiniz biliyorsunuz bütün amatör sporlarda Dünya’nın en büyük spor kulübü olarak adlandırıyoruz, yatırımlarımız aynı şekilde devam edecek. Voleybolda da diğer branşlarda da elimizden gelen her şeyi yapacağız. Marka iş birlikleriyle güçlenen takımımızın yeni sezonda camiamızı gururlandıracağına yürekten inanıyorum. Zaten iyi bir takımımız var, iyi bir çatısı var. İnşallah bunu daha ileriye taşıyacağız. Orange Marketing gruba büyük ailemize hoş geldin diyorum ve teşekkür ediyorum. İki kıymetli markanın birbirine uğurlu gelmesini ve sezonun sonunda büyük başarılara imza atmayı temenni ediyorum. Herkese çok teşekkür ederim.’’ diyerek sözlerini noktaladı.

Orange Marketing CEO’su Seyhan Sarıçiçek: FenerTalk, %100 Türk malı olan ve Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş ilk ve tek GSM operatörüdür. Kulübümüzü ve vatanımızı desteklemek ilk önceliğimizdir

Devamında söz alan Orange Marketing CEO’su Seyhan Sarıçiçek, ‘’Değerli basın mensupları, kıymetli misafirler ve sevgili Fenerbahçe taraftarları, hepinizi saygıyla selamlıyorum. Sözlerime başlamadan önce bugün burada büyük bir gurur ve heyecanla beklediğimiz FenerTalk projemizin lansmanında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk ve onur duyuyorum.

Ambleminde ‘güç’ ve ‘kudreti’ temsil eden ‘Palamut Dalı’ bulunduran Fenerbahçe Spor Kulübü ile Orange Mobile olarak üzerinde uzun süredir severek çalışıp, emek verdiğimiz ‘FenerTalk’ iletişim projemizden kısaca bahsetmek istiyorum.

FenerTalk, Almanya’da yaşayan taraftarlarımız için özel olarak geliştirilmiş bir yeni nesil teknolojik projedir. Amacımız, Fenerbahçe taraftarının kulübüyle olan bağını güçlendirmek ve iletişimini kolaylaştırmaktır. FenerTalk, %100 Türk malı olan ve Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş ilk ve tek GSM operatörüdür. Almanya’da uzun yıllardır hizmet veren bir başka GSM markasının aksine, FenerTalk tamamen Türk sermayesiyle oluşturulmuştur. Kulübümüzü ve vatanımızı desteklemek ilk önceliğimizdir.

Kullandığı cep telefonu hattını FenerTalk’a geçiren taraftarımız; yüksek teknoloji, kesintisiz ve kaliteli çekim gücüne sahip mobil hizmetine, Almanya’nın iletişim devi Telefonica üzerinden aynı kaliteyle almaya devam edecek. Bu kapsamda hattını, FenerTalk’a geçirmek isteyenler için Almanya’da 300’e yakın satış noktamızla hizmet vereceğiz. ⁠Türkçe-Almanca destek hatlarımız da taraftarlarımızın hizmetinde olacak. Yakında özel Türkiye paketimiz de devreye girecek ki bu şu ana kadar en iddialı ve en iyi paketi olacak.”

Konuşmaların ardından iş birliğinin imzaları atıldı ve forma takdimi yapıldı.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir