Fenerbahçe’de yeni sezon hazırlıkları sürüyor

Yeni sezon hazırlıklarını Serkan Acar Resort&Sport Topuk Yaylası’nda sürdüren Fenerbahçe Erkek ve Kadın Voleybol Takımlarında çalışmalar aralıksız sürerken, Fenerbahçe’nin Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt dün öğle yemeğinde düzenlenen barbekü partisinde oyuncu ve teknik ekiple bir araya geldi.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı 11 Ağustos’ta başladığı Topuk Yaylası kampını dün tamamlarken; Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı ile 1.Lig Kadın Takımı Fenerbahçe Terrazzo ve 2.Lig Kadın Takımı ise sezon hazırlıkları için Düzce’ye gitti.

Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetici Simla Türker Bayazıt da takımların kampını ziyaret etti; sporcu, teknik ve idari heyetlerle yemekte bir araya geldi.

Tesisin bahçesinde gerçekleştirilen ve oyuncular ile teknik heyeti bir araya getiren barbekü organizasyonu keyifli anlara da sahne oldu.

Organizasyonun ardından Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, 1.Lig Voleybol Takımı Fenerbahçe Terrazzo’nun antrenmanını izledi.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı ile 1.Lig Kadın Takımı Fenerbahçe Terrazzo ve 2.Lig Kadın Takımı yeni sezon hazırlıklarını 23 Ağustos’a kadar burada sürdürecek.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş