Ferhat Akbaş, Maja Ognjenovic ve Tijana Boskovic’in maç sonu görüşleri

Misli.com Sultanlar Ligi on sekizinci hafta mücadelesinde Galatasaray HDI Sigorta’yı konuk eden Eczacıbaşı Dynavit, evinde 3-0 galip geldi. Turuncu beyazlılarda başantrenör Ferhat Akbaş ve oyuncular Maja Ognjenovic ile Tijana Boskovic, maç sonu görüşlerini aktardı.

Ferhat Akbaş: “Yine çok kuvvetli, çok agresif ve çok dinamik bir maç oynadık. Özellikle servis, blok-defans düzenimiz çok iyiydi. Zaten atak üzerine sürekli çalışıyoruz ve yüzdelerimiz de inanılmaz arttı. Planlarımız doğrultusunda hem mental olarak, hem de fiziksel olarak çok ciddi seviyede yükselişe geçiyoruz. Umarım bunu aynı şekilde devam ettiririz.”

Maja Ognjenovic: “Bizim için çok önemli bir maçtı. Bu sezon Galatasaray’la oynadığımız ilk iki maçı kaybetmiştik. Bu akşamki galibiyet bizim için bu açıdan çok önemliydi ve bence çok iyi bir hazırlık süreci geçirdik. Tüm hafta boyunca Galatasaray maçına hazırlandık, çok fazla video izledik. Bence çok başarılı geçti. Belki de kimse bu maçı üç sette kazanmamızı beklemiyordu ama bugün herkes sahada en iyi enerjisini ortaya koydu. Maçtan maça daha da fazla savaşabilen bir takım olduğumuzu gösteriyorduk, bugün de bunun sonuçlarını aldık. Takımımla birlikte çok mutlu ve gururluyum. Bence bu galibiyet önümüzdeki maçlar için de bize çok büyük bir motivasyon sağlayacak.”

Tijana Boskovic: “Bugünkü oyunumuzdan ötürü çok mutlu ve gururluyum. Takımca çok iyi bir mücadele sergiledik. Bugün sahada çok motiveydik çünkü bu sezon Galatasaray’la oynadığımız ilk iki maçı kaybetmiştik. Bugün kazanmayı çok istiyorduk ve bunu kendi taraftarımızın yarattığı müthiş bir atmosferde başarmaktan çok keyif aldık.”

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.