FINAL-FOUR öncesi

Bir kez daha Şampiyonlar Ligi lig ayağını geride bıraktık. Play-off 12 turunu da geçerek son rakibimiz Zürih’e karşı hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

15 yıldır yine, yeniden aynı taze heyecanla Final-Four’a nasıl çıkarız, kiminle eşleşeceğiz, kim daha iyi olurdu hesaplarıyla işimize devam ediyoruz.

Kulübüm Eczacıbaşı da Şampiyonlar Ligi’nde yarışan VakıfBank ve Fenerbahçe gibi bu ligin en güçlü takımlarından biri. Daha önce pek çok kez Final-Four’da da yarıştık ve ev sahipliği de yaptık. Ancak henüz kazanamadık. Bu yüzden motivasyonumuz da çok yüksek.

Bu yıl diğer yıllara oranla gerek oyuncu ve gerekse teknik kadro olarak çok daha güçlü, tecrübeli ve uyumlu bir ekibe sahibiz. Hedefimiz tabii ki kupayı kaldırmak.

Bu arada rakiplerimiz de olsa tüm kulüpleri son yıllarda gösterdikleri özveri ve takımlarına verdikleri emekler için kutluyorum.

Dünya’nın en prestijli kupasında 3 Türk takımı olarak son 6 takım arasına girdik. Eczacıbaşı’nın rakibi Volero Zürih, VakıfBank –Fenerbahçe Grundig birbiriyle eşleşti.

Tüm takımlara başarılar dilerken ‘İyi olan kazansın !!!’ temennisi ile bitiriyorum .

Voleybolla kalın…

Nalan Ural
Eczacıbaşı VitrA


Haberi Paylaş

Comments are closed.