FIVB ile İtalya Ligleri arasında ortaklık başladı

FIVB, İtalya Profesyonel Kadın ve Erkek Ligleri ile beş yıllık ortaklık anlaşmasına vardığını duyurdu.

Yapılan açıklama şu şekilde:

Voleybol Dünyası, voleybolun küresel genişlemesinin bir parçası olarak, erkekler ve kadınlar İtalyan Profesyonel Voleybol Ligleri (Lega Pallavolo Serie A Maschile ve Lega Pallavolo Serie A Femminile) ile çığır açan ortaklıklarını duyurmaktan gurur duyuyor.

Voleybol Dünyasının her iki ligle bu ortaklıkta, erkeklerin SuperLega Credem Banca yerel medya haklarını ve Lega Pallavolo Serie A Femminile (A1 ve A2) yerel ve uluslararası medya haklarını güçlendirmeye odaklanacak. Ayrıca ortaklar, maç günü sunumu, taraftar deneyimi, dijital fırsatlar, sponsorların görünürlüğü ve çok daha fazlasına odaklanarak genel erkek ve kadın lig ürünlerinin gelişimini hızlandırmayı amaçlayacaktır.

Ayrıca, Voleybol Dünyasının yeni abonelik tabanlı yayın kanalı VBTV, her iki ligin tüm maçlarını ek dijital içerikle birlikte sergileyecek ve önde gelen profesyonel voleybol mücadelelerini daha da büyük bir izleyici kitlesine sunacak. VBTV, geçtiğimiz Haziran ve Temmuz aylarında İtalya’nın Rimini kentinde düzenlenen Voleybol Uluslar Ligi’nde (VNL) yeni son teknoloji TV prodüksiyonunu sergiledi.

Voleybol Dünyası, dünya çapında voleybol sporunun yeni kurulan ticari kurumudur ve taraftarların, oyuncuların, profesyonel liglerin ve Ulusal Federasyonların yararına yeni yatırımlarla sporun profilini ve popülaritesini artırmayı amaçlamaktadır. Voleybol Dünyası, Dünya Şampiyonaları, Olimpiyat Elemeleri, Voleybol Uluslar Ligi ve Plaj Voleybolu Dünya Turu dahil olmak üzere önemli uluslararası voleybol ve plaj voleybolu etkinliklerinin ticari faaliyetinden sorumludur.

Haberi Paylaş

Comments are closed.