FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu Aydın Etabı’nda 3. gün sona erdi

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu işbirliği ile Aydın Atatürk Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 2 Yıldızlı Aydın Etabı, 18 Mayıs 2019, Cumartesi günü, erkekler ve bayanlar kategorilerinde oynanan eleme turu ve çeyrek final karşılaşmaları ile devam etti.

Erkekler kategorisindeki temsilcilerimizdenHasan Hüseyin Mermer-Engin Özbekikilisi, 12’li Eleme Turu maçında Norveçli Mol-Bernsten ikilisine2-0 (19-21, 16-21)mağlup olarak turnuvaya veda etti.

Bir diğer temsilcimizSelçuk Şekerci-Sefa Urluikilisi ise;12’li Eleme Turu maçında Avusturya’dan Winter-Hörl ikilisine2-0mağlup ederek adlarını çeyrek finale yazdırdı. Temsilcilerimiz, çeyrek final maçında ise; Almanya’dan Winter-Walkenhorst ikilisine 2-0 (18-21, 20-22) mağlup olarak turnuvaya veda etti.

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 2 Yıldızlı Aydın Etabı, yarın (19 Mayıs 2019, Pazar) erkekler ve bayanlarda kategorilerinde oynanacak yarı final ve madalya karşılaşmaları ile tamamlanacak. Mücadeleler, saat 16.00’dan itibarenS Sportkanalından veEurovolley.tv‘dencanlı yayınlanacak.

Seyirci girişinin ücretsiz olacağı bu dev organizasyona tüm halkımız davetlidir.

Erkekler kategorisi günün sonuçlarına ulaşmak için linke tıklayınız:

http://worldtour.2019.fivb.com/en/mayd2019/men/results/maindraw

Bayanlar kategorisi katılımcı listesini görmek için linke tıklayınız:

http://worldtour.2019.fivb.com/en/wayd2019/women/results/maindraw


Haberi Paylaş