FONEX Şirketler Ligi’nde 14. sezon tamamlandı

7 Ocak 2023 Cumartesi günü start alan Fonex Şirketler Voleybol Ligi 16 Nisan Pazar günü final şöleniyle sona erdi. Burhan Felek Voleybol Salonu’nda son olarak erkekler kategorisinin ödül töreni yapıldı. 14. kupa sahibine kavuşurken takımlar ve bireysel performanslar alkışları topladı.

6 sezondur ligde yer alan ve daha önce bir kez final oynayan Ekol Lojistik çok arzuladığı, özlem duyduğu şampiyonluk sevincini 2023 yılında yaşadı. Son şampiyon olarak sahaya çıkan Türk Hava Yolları başarılarına gümüş madalyayı da ekledi. Arçelik final tadındaki maç sonunda bronz madalyayı kazanırken Anadolu Sigorta da dördüncülük plaketinin sahibi oldu.

2008 yılından buyana ligimizde 14 sezonun 13’ünde yer alan, Anadolu Sigorta, Anadolu Hayat ve Emeklilik, Türkiye İş Bankası formalarıyla sevinçler, üzüntüler, heyecanlar, şampiyonluklar yaşayan kaptan Serdar Önal Eyüboğlu oyuncu olarak 57. ve son maçına çıkarken ödül töreninde özel alkışları kabul etti.

Oyuncular ve takımlar ödüllerini; TVF İstanbul İl Temsilcisi Erdal Fındık, THY Spor Kulübü Başkanı Abdullah Kelkitli, Fonex Kozmetik Pazarlama Müdürü Murat Gülmez, MHK üyesi İlhami Şenyurt ve Uluslararası Hakemimiz Erdal Akıncı’nın ellerinden aldılar.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.