Futbola bir voleybolcu

Futbol Federasyonu Başkanlığı’na adaylığını koyan Acıbadem Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar yönetim kurulu aday listesini açıklarken Mehmet Akif Üstündağ’ı böyle anons etti.

Futbol Federasyonu Başkanlığı’na adaylığını koyan Acıbadem Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar yönetim kurulu aday listesini basın toplantısı ile açıkladı.

Voleybol Federasyonu’ndan istifa eden Mehmet Akif Üstündağ’ın da yer aldığı listede Cüneyt Tanman, Göksel Gümüşdağ, Lütfü Arıboğan, Önder Karaduman, Hüsnü Güreli, Erhan Kamışlı, Kemal Olgaç, Servet Yardımcı, Yunus Egemenoğlu, Mehmet Baykan, Ergün Tekin
Arif Koşar, Hakan Kanık bulunuyor.

Aydınlar listesini tanıtırken yönetim kurulunda beraber çalışacağı arkadaşlarını bizzat kendisinin seçtiğini belirterek, ’’Hiç bir kulübün tavsiyesini almadım. Bu isimleri ben seçtim’’ dedi.

Futbol Federasyonu Başkanlığı seçimi yarın saat 11.00’de gerçekleşecek. Yeterli çoğunluk sağlanamazsa seçimler bir sonraki gün (30 Haziran) yapılacak.

Acıbadem Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı olan Mehmet Ali Aydınlar Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımına isim sponsorluğu yapıyor. Aydınlar, sponsor olduktan sonra Fenerbahçe Acıbadem ile Şampiyonlar Ligi’nde bir ikincilik, bir üçüncülük, Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda şampiyonluk ve Türkiye Ligi şampiyonlukları yakalayan sarı-lacivertli takımı çok yakından takip ediyor. Aydınlar, sponsorluk konusunda başka bir takıma yatırım yapmayacağını da her fırsatta dile getiriyor.


Haberi Paylaş