Galatasaray 3., Halkbank 4. bitirdi

Voleybol Efeler Liginde üçüncüyü belirleyecek serinin ikinci maçında Galatasaray rakibi Halkbank’ı 3-0 yenerek ligi 3. sırada tamamladı.

Karşılaşma öncesinde aktif hakemlik kariyerini sonlandıran Çetin Ok’a TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile çeşitli illerden gelen Hakem ve Gözlemci Dernekleri plaket sundu. Halkbank’ın genç yıldızı Efe Bayram da Türk voleyboluna yaptığı katkılar nedeniyle çiçek verdi.

Üçüncü set hariç heyecandan uzak bir müsabaka oynandı. Halkbank’ta organizasyon bozuklukları dikkat çekti. Oyun üstünlüğünü rakibine hiç kaptırmayan Galatasaray da yakaladığı fırsatları iyi değerlendirdi ve karşılamayı 3-0 kazanarak sezonu üçüncü sırada tamamladı. Sezonu lider bitiren Halkbank ise play-off etabında dördüncülükte kaldı.

Salon: Başkent Voleybol Salonu

Hakemler: Çetin Ok, Bilal Çağlar

Halkbank ANKARA: Michele Baranowicz, Efe Bayram, Kemal Kayhan, Drazen Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Alen Sket, Guillaume Quesque)

Galatasaray: Justin Duff, Oliver Venno, Yasin Aydın, Doğukan Ulu, Selçuk Keskin, Oleg Antonov (Onurcan Çakır, Can Ayvazoğlu, Emin Gök, Muzaffer Yönet)

Setler:20-25, 17-25, 24-26

Süre: 1.23 (25, 25, 33)


Haberi Paylaş