Galatasaray Daikin’de iki iç transfer

Vodafone Sultanlar Ligi ekiplerinden Galatasaray Daikin’de transfer çalışmaları sürüyor. Sarı kırmızılı ekip iç transferde; Sude Hacımustafaoğlu ve Bihter Dumanoğlu Yarkın ile yeni sözleşme imzaladı.

İmza töreni, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara’nın katılımıyla Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleşti.

Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara ve oyuncular, imza töreninin ardından Galatasaray Televizyonu Youtube kanalına açıklamalarda bulundu.

Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara’nın açıklamaları şu şekilde:

“Hedeflerimiz daha evvel belirtmiştim. Aynı hedefler doğrultusunda ilerliyoruz. Sude de Bihter de bizim altyapıdan yetiştirdiğimiz milli takımlarımızda görev alan çok değerli oyuncularımız. İnşallah bu senede çok başarılı olurlar ve Galatasaray’daki spor hayatlarına devam ederler.”

Sude Hacımustafaoğlu ise şu ifadeleri kullandı:

“Ben zaten kendimi bildim bileli Galatasaraylıyım o yüzden burada kalmak benim için çok büyük bir onur aynı zamanda çok büyük bir mutluluk. Önümüzdeki sezon için herkese şimdiden başarılar diliyorum. Umarım istediğimiz gibi bir sezon olur. Öncelikle sağlık sonra da bol başarılı bir sezon olsun bizim için. Taraftarımız bizim yedinci oyuncumuz, onlarsız biz zaten hiçbir şey sayılırız. O yüzden istediğimiz hedeflere ulaşmak için onların da desteğinizi bekliyoruz. Umarım her maçta bizi gelip desteklerler.”

Bihter Dumanoğlu Yarkın da şunlara söyledi:

“Öncelikle çok mutluyum, çok onur duyuyorum zaten burada olduğum için. Sene için de çok güzel bir kadro kurduk. Hedeflerimiz büyük tabii ki. Galatasaray’ın hedefleri her zaman büyük olur. Öncelikle Play Off’a kalmak istiyoruz, ilk dörde girmek istiyoruz. Sonrasında Avrupa kupaları var, çok önemli bizim için. En büyük hedeflerimizden biri de o olacak. İnşallah sakatsızlık, bol başarılı bir sezon geçiririz. Herkese şimdiden başarılar diliyorum.”

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.