Galatasaray maçı öncesi Torul’a taraftar desteği

Torul Gençlerbirliği’nin antrenmanına gelen bir grup taraftar, tüm ekibe tatlı ikramında bulunarak Galatasaray ile oynanacak olan karşılama öncesinde başarı dilediler.

Gümüşhane’den akşam antrenmanını izlemeye Torul Kapalı Spor Salonuna gelen bir grup taraftar antrenman sonrası sporcu, teknik ekip ve yöneticilere tatlı ikramında bulunarak Galatasaray maçı için başarı dileklerinde bulundular. Taraftarlar Torul Gençlerbirliği takımının Gümüşhane temsilcisi olduğunu belirterek bundan sonrada takıma destek olacaklarını söylediler. Bu arada antrenmanda sporcuların morallerinin yüksek ve istekli olmaları dikkat çekti.

Yönetim adına bir açıklama yapan basın sözcüsü Selim Yalçın Gümüşhane’den gelen taraftar gurubuna desteklerinden ve bu güzel jestlerinden dolayı teşekkür ettiklerini belirtti. Yalçın hafta sonu Galatasaray maçı için hazırlıklarının devam ettiğini İstanbul’a güzellikleri yaşamak ve yaşatmak adına gideceklerini söyledi. Ayrıca İstanbul’daki Gümüşhaneli hemşerilerinden ‎22 Ocak Cumartesi saat 17.00’da Burhan Felek Voleybol Salonuna gelerek takımlarına destek vermelerini istedi.


Haberi Paylaş