Gazi Üniversitesi’ne prim dopingi!

Gazi Üniversitesi Kır Bahçesi’nde gerçekleştirilen törene, Gazi Üniversitesi Rektörü ve aynı zamanda kulüp başkanı Prof. Dr. Kadri Yamaç, kulüp yöneticileri ve Gazi Üniversitesi öğretim elemanları ile bayan voleybolcular ve teknik heyet katıldı.

Yamaç, törende yaptığı konuşmada, çok büyük bir başarı elde ettikleri için voleybolcuları kutlayarak, ’’Bu başarı yabana atılamaz. Çok zorlu maçların üstesinden geldiniz. Hepinize teşekkür ediyorum’’ dedi.

Birinci Lig için planlı çalışmalar yapacaklarını kaydeden Yamaç, ’’Birinci Lig’de üniversite takımının olması çok önemli. Bu başarının Birinci Lig’de de yakalanmasını bekliyoruz. Bu başarı için gerekli planlamalar yapılacaktır. Büyük bir başarı yakalanmıştır. Emeği geçen herkese şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından bayan voleybol takımı ve teknik heyete 40 bin YTL olan primleri dağıtıldı.

Gazi Üniversitesi Bayan Voleybol Takımı’nda 3’ü halen okuyan 4 Gazi Üniversiteli, 2 yabancı (Rus, Belarus) ve 6 tane yerli oyuncu bulunuyor. Üniversite’nin voleybol takımlarının teknik sorumluluğunu Yrd. Doç. Dr. Mete Döğüşçü, Birinci Lig’e yükselen (A) takımın antrenörlüğünü ise Bülent Karslıoğlu yapıyor.


Haberi Paylaş

Comments are closed.