Geçmiş olsun Yağmur Karaoğlu

Macaristan Kadınlar Voleybol Ligi ekiplerinden Fatum Nyíregyháza forması giyen Türk pasör çaprazı Yağmur Karaoğlu, geçtiğimiz hafta oynanan Békéscsabai Röplabda SE mücadelesinde sakatlanmıştı.

Sakatlığının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan genç oyuncu, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ederek çok sevdiği voleyboldan sakatlığı sebebiyle bir süre uzak kalacağını belirtti. Ön çapraz bağları kopan Yağmur Karaoğlu, ameliyat olacak.

Yağmur Karaoğlu’ndan sakatlığıyla ilgili açıklama:

“Herkese merhabalar, cumartesi günü oynadığımız karşılaşma anında yaşadığım talihsiz sakatlık sonrası telefon, e_mail ve sosyal medya kanalları aracılığı ile geçmiş olsun mesajlarını ve iyi dileklerini ileten herkese tekrar çok teşekkür ediyorum. Ne yazık ki, dün yapılan tetkikler sonucu, çok sevdiğim voleyboldan bir süre ayrı kalmam gerektiği ortaya çıktı. Ön çarpraz bağlarımda meydana gelen kopma sonucu, önce ameliyat ardından tedavi sürecim başlayacak.

Umuyorum ki, sizlerin desteği ile çok daha güçlü bir Yağmur olarak sahalara geri döneceğim. Bu süreçte hem yanımda olup, hem de uzaklarda olsalar bile yanımda hissettiğim herkese tekrar teşekkürler. Bugünden itibaren benim için yeni bir başlangıç için geri sayım başladı bile…”

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.