Genç Erkekler Avrupa Şampiyonası 2. Tur Karşılaşmaları

4 grupta oynanan Genç Erkekler Avrupa Şampiyonası 2. Tur karşılaşmaları bugün başladı. B Grubunda mücadele eden Millilerimiz Türkiye saati ile 18:30’da Yunanistan ile karşılaşacak.

 

 

 

Genç Erkekler Avrupa Şampiyonası 2. Tur Eleme Karşılaşmaları

 

A Grubu Steinbrunn (Avusturya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

 

26.03.2008 15:00

Karadağ

Finlandiya

 

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 17:30

Avusturya

İsviçre

 

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 20:00

Hollanda

Bulgaristan

 

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 15:00

Finlandiya

İsviçre

 

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 17:30

Bulgaristan

Avusturya

 

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 20:00

Karadağ

Hollanda

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 15:00

İsviçre

Bulgaristan

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 17:30

Avusturya

Karadağ

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 20:00

Hollanda

Finlandiya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 15:00

Karadağ

İsviçre

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 17:30

Hollanda

Avusturya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 20:00

Finlandiya

Bulgaristan

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 15:00

İsviçre

Hollanda

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 17:30

Avusturya

Finlandiya

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 20:00

Bulgaristan

Karadağ

 

 

 

 

 

 

 

 

B Grubu Kienbaum (Almanya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

 

26.03.2008 15:00

Ukrayna

Polonya

 

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 17:30

Türkiye

Yunanistan

 

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 20:00

Almanya

Latvia

 

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 15:00

Polonya

Türkiye

 

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 17:30

Latvia

Yunanistan

 

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 20:00

Almanya

Ukrayna

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 15:00

Yunanistan

Polonya

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 17:30

Ukrayna

Latvia

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 20:00

Türkiye

Almanya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 15:00

Latvia

Polonya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 17:30

Ukrayna

Türkiye

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 20:00

Almanya

Yunanistan

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 15:00

Türkiye

Latvia

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 17:30

Yunanistan

Ukrayna

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 20:00

Polonya

Almanya

 

 

 

 

 

 

 

 

C Grubu Buzau (Romanya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

 

26.03.2008 15:00

Belçika

Sırbistan

 

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 17:30

Portekiz

Beyaz Rusya

 

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 20:00

Romanya

Macaristan

 

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 15:00

Belçika

Portekiz

 

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 17:30

Sırbistan

Macaristan

 

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 20:00

Beyaz Rusya

Romanya

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 15:00

Portekiz

Sırbistan

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 17:30

Macaristan

Beyaz Rusya

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 20:00

Romanya

Belçika

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 15:00

Sırbistan

Beyaz Rusya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 17:30

Belçika

Macaristan

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 20:00

Portekiz

Romanya

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 15:00

Beyaz Rusya

Belçika

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 17:30

Macaristan

Portekiz

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 20:00

Romanya

Sırbistan

 

 

 

 

 

 

 

 

D Grubu Porec (Hırvatistan) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

 

26.03.2008 15:00

Estonya

Slovenya

 

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 17:30

Hırvatistan

İsrail

 

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 20:00

İspanya

Slovakya

 

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 15:00

İsrail

Slovenya

 

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 17:30

Hırvatistan

İspanya

 

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 20:00

Slovakya

Estonya

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 15:00

İspanya

İsrail

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 17:30

Estonya

Hırvatistan

 

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 20:00

Slovenya

Slovakya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 15:00

İspanya

Estonya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 17:30

Hırvatistan

Slovenya

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 20:00

İsrail

Slovakya

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 15:00

Slovenya

İspanya

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 17:30

Estonya

İsrail

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 20:00

Slovakya

Hırvatistan

 

 

 

 

 

 

 

 


Haberi Paylaş