Genç Erkeklerde tempo düşmüyor

Ankara’da yapılacak Avrupa Şampiyonası eleme müsabakalarının hazırlıklarını sürdüren Genç Erkek Milli Takım tempoyu düşürmüyor.

Eleme müsabakaları yaklaştıkça tempoyu artıran Antrenör Veljko Basic, antrenmanlarda kimseye göz açtırmıyor. Oyuncularından, istediği performansı alana kadar tekrar yaptıran Basic, “Maçlarda benzeri veya çok daha zor durumlarla karşılaşacaksınız. Şimdiden tedbir almazsak, müsabakalarda çok zorlanırız. Kendi evimizde rahat olmamız için dikkatli çalışmalıyız” diyerek sporcularını uyarıyor.
 
Yardımcı Antrenör Kazım Hidayetoğlu, yoğun lig maratonu içinde tam kadro antrenman yapamamaktan şikayetçi olduklarını ifade ederek, “Herkes bir araya geldiğinde daha verimli çalışmalar yapıyoruz ve yapacağız. Tek sıkıntımız bu” diyerek antrenmanlar hakkında bilgi verdi.
 
Öte yandan, Arkas Spor’un Şampiyonlar Ligi karşılaşmaları nedeniyle kampa yeni katılan Gökhan Gökgöz de “Hocamız nerede ne yapmamız gerektiğini en ince ayrıntısına kadar anlatıyor. Bize düşen, söylediklerine harfiyen uygulamak” diyor.


Haberi Paylaş