Genç Milliler Danimarka’da..

4 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında Polonya ve Danimarka’nın ortaklaşa düzenlediği Voleybol Genç Erkekler Şampiyonası’na katılacak olan Genç Erkek Milli Takım, grup maçlarının oynanacağı Danimarka’nın Randers kentine geldi ve ilk çalışmasını gerçekleştirdi..

Genç Milliler dinlenmeden ayağının tozuyla ilk antrenmanlarını maçın yapılacağı Skylıne Randers Arena Salonu’nda yaptı.

Grup maçlarını Almanya, Danimarka, İspanya, Bulgaristan ve Yunanistan ile yapacak olan Genç Milli Takım kafilesinde idari ve teknik kadrosu ile şu sporcular yer alıyor:

Menajer: Semih Oktay
Baş Antrenör: Kazım Hidayetoğlu
Yardımcı Antrenör: Mehmet Şahin,
İstatistik Antrenörü: Görkem İşgüzar
Masör: Köksal Badem
Sporcular: Metin Toy, Gökan Gökgöz, Uğur Güneş, Baturalp Burak Güngör, Koray Şahin, Alperay Demirciler, Murat Yenipazar, Emre Şenol, Uğur Güneş, Yiğit Gülmezoğlu, Samet Faik Güneş ve Hilmi Kaan Çiçek.

Uzun bir yolculuktan sonra maçların yapılacağı Danimarka’nın Randers kentine ulaştıklarını belirten Milli Takım Menajeri Semih Oktay, “Yorgun olmamıza rağmen ilk antrenmanımızı yaptık. Takımda sakat sporcumuz yok. Sporcularımızın moralleri de çok iyi. İlk maçımızı 24 Ağustos Cuma günü Almanya ile yapacağız. Galip gelerek şampiyonaya iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Sonra 25 Ağustos Cumartesi günü Danimarka, 26 Ağustos Pazar günü İspanya ile karşılaşacağız. 27 Ağustos Pazartesi gününü maç yapmadan geçeceğiz. 28 Ağustos Salı günü Bulgaristan ve 30 Ağustos Çarşamba günü de Yunanistan ile mücadele edeceğiz. Gruptan ilk 2 sırayı alıp Polonya’da yapılacak olan final grubunda şampiyonluk mücadelesi vereceğiz. Türkiye’ye mutlaka kupayla dönmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

 


Haberi Paylaş

Comments are closed.