Getir’in Su Markası Kuzeyden, TVF’nin Resmi Su Sponsoru Oldu

Binin üzerinde ürünü ortalama 10 dakikada 7/24 kullanıcısıyla buluşturan akıllı telefon uygulaması Getir’in su markası Kuzeyden, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi su sponsoru oldu.

Milli teknolojileri geliştirme ve topluma yarar sağlayacak projelere destek olma misyonuyla iş birliklerini sürdüren Getir’in su markası Kuzeyden ile Türkiye Basketbol Federasyonu arasında gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasının basın toplantısı, 13 Aralık 2018, Perşembe günü, İstanbul’da düzenlendi.

TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen basın toplantısı,Türkiye Voleybol Federasyonu BaşkanıMehmet Akif Üstündağ,Getir KurucusuNazım Salur, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Yönetim Kurulu Üyeleri ve milli voleybolcularŞeyma ErcanileMurat Yenipazar‘ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Milli teknolojileri geliştirme ve topluma yarar sağlayacak projelere destek olma misyonuyla işbirliklerini sürdüren Getir, Kuzeyden’le milli sporcularımız için başlattığı hareketi sürdürüyor. İnsan sağlığına verilen önemle kaynağından çıktığı hali korunarak şeffaf ve BPA’sız damacanalar ve pet şişelerde sunulan Kuzeyden, artık ulusal ve uluslararası Voleybol Milli Takım organizasyonlarında da resmi su sponsoru olarak yer alacak. Tüketiciler tarafından 7,4 pH değeriyle lezzeti ve içimi kısa sürede benimsenen doğal mineralli su Kuzeyden, “Resmi Su Sponsoru” olarak, 2020’ye kadar hem Türkiye Voleybol Federasyonu’nun hem de Türk Milli Takımları’nın su ihtiyacını karşılayacak.

Türkiye Voleybol Federasyonu BaşkanıMehmet Akif Üstündağyaptığı konuşmada; “Türkiye Voleybol Federasyonu olarak önemli bir sponsorluk anlaşmasına daha imza atıyoruz. Türkiye Voleybol Federasyonu ve Getir Kuzeyden Su arasındaki yeni iş birliği, burada atılan imzalarla resmiyete dökülecek. Başarıya giden yolda, sponsorların destekleri her zaman çok büyük bir güç kaynağıdır. Türk sporu ve Türk voleybolunun daha iyi yerlere gelmesi için birlikte çalışacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Türk voleyboluna gösterdikleri ilgi ve katkılardan dolayı bir kez daha Sayın Nazım Salur’a ve Getir Kuzeyden Su ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. İki dev markanın bir araya geldiği bu anlaşmanın, karşılıklı memnuniyetlerle uzun yıllar devam etmesi ortak arzumuzdur” dedi.

TVF BaşkanıÜstündağayrıca; Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bu sabah meydana gelen tren kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralanan vatandaşlarımıza ise acil şifalar diledi.

Milli Takımlar ve kulüpler düzeyinde elde edilen başarılardan dolayı memnuniyetini ifade eden TVF BaşkanıÜstündağ, “Güzel, nezih bir camiayız. Bu birlik, beraberlik içinde olduğumuz sürece başarıların da devamının geleceğini düşünüyorum. Dünya ve Avrupa şampiyonluklarına herkesi alıştırdık. Son olarak geçtiğimiz haftasonu Çin’de oynanan FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası müsabakaları sonunda ülkemizi temsil eden iki takımımız VakıfBank, Dünya şampiyonluğunu, Eczacıbaşı VitrA ise Dünya 3.’lüğünü elde etti. Gururlu ve mutluyuz. Türk sporu ve Türk voleybolu adına inanılmaz bir başarı. Sizlerin huzurunuzda her iki takımımızı yürekten kutluyor, tebrik ediyorum. Başarılar devam ettikçe sponsorlarda bize güç katacaklar, destek olmaya devam edeceklerdir. Bu vesileyle Getir Kuzeyden Su’ya hoşgeldiniz diyorum.”dedi.

Getir ve Kuzeyden KurucusuNazım Salurise;“Bundan yaklaşık 3,5 yıl önce Getir’i kurarken kendine vakit ayırmak isteyen şehir insanının ihtiyaçlarına anında yanıt bulabileceği bir teknoloji yaratma vizyonuyla yola çıktık. Zaman içinde, insan sağlığı için en önemli unsurlardan biri olan suyu herkese 7/24, istenilen anda ulaşılabilir hale getirmek de bu vizyonun bir parçası oldu. 1,5 Yıl önce de girişimiz içinden yeni bir girişim daha doğdu ve Kuzeyden su markamızı piyasaya sunduk. İlk günden beri sağlığa ve spora sahip çıktığımız markamızla bu yıl Haziran ayı itibariyle Türkiye Basketbol Federasyonu’nun resmi su sponsoru olduk. Şimdi ise Türkiye Voleybol Federasyonu ile gerçekleştirdiğimiz resmi su sponsorluğu anlaşmamız kapsamında Milli Takımlarımıza, Efeler ve Vestel Venus Sultanlar Ligi’ne, alt yaş grupları sporcularımıza ve Kupa Volley’e sponsoruz. Türk sporunun yanında olmak ve Türk Milli Takımlarımızı desteklemekten dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Sponsorluk anlaşmalarının önemli olduğunu ve mutluluk duyduklarını söyleyen A Bayan Milli Takımı oyuncusuŞeyma Ercan,“Kuzeyden ile imzaladığımız sponsorluk anlaşmasının her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. Getir Kuzeyden Su ailesine bizlere verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

A Erkek Milli Takımı oyuncusuMurat Yenipazarise; “Yeni sponsorumuz Kuzeyden’e bizlere verdikleri destek, göstermiş oldukları inanç için teşekkür ediyorum.” ifadelerinde bulundu.

İmza töreninin sonunda ise;TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Getir Kurucusu Nazım Salur’a voleybola desteğinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket ve adının yazılı olduğu milli takım forması hediye etti.

Getir Kurucusu Nazım Salur da;TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a günün anısına teşekkür ederek sembolik kupa takdim etti.

Düzenlenen imza töreni, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Getir Kurucusu Nazım Salur veMilli Takım sporcularının yer aldığı hatıra fotoğrafı ile son buldu.


Haberi Paylaş