Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde Türk Voleybolu 4 dalda aday

Milliyet’in Türk sporunun klasikleri arasına giren dev organizasyonu Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri oylaması başladı.

1954 yılından beri okuyucularının oylarıyla yılın sporcusunu seçen Milliyet, bu görkemli geleneği yine büyük bir heyecanla devam ettirmenin gururunu ve onurunu taşıyor.

68.si düzenlenecek bu yılki oylamada; “Gillette Venus Yılın Kadın Sporcusu” kategorisinde Fenerbahçe Opet ve A Milli Kadın Voleybol Takımı kaptanı Eda Erdem Dündar, “Yılın Takımı” kategorisinde A Milli Kadın Voleybol Takımı ve VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, “Yılın Çıkış Yapan Sporcusu” kategorisinde A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcusu Ebrar Karakurt, “Yılın Antrenörü” kategorisinde ise A Milli Kadın Voleybol Takımı ve VakıfBank Kadın Voleybol Takımı başantrenörü Giovanni Guidetti aday olarak gösterildi.

Anketin geleneğine göre oy kullanmada sınır olmayacak. Katılımcılar, kendi adlarına diledikleri kadar kupon doldurabilecekleri gibi; bu adresten de zirvede görmek istedikleri adayları seçebilecekler.

Kuponlara sadece Büyük Jüri’nin belirlediği isimler yazılabilecek ve tüm katılımcılar her gün oy kullanabilecekler.

Haberi Paylaş

Comments are closed.