Giovanni Guidetti’den açıklama

Hollanda ve Polonya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 2022 FIVB Kadınlar Dünya Şampiyonası çeyrek finalinde Amerika Birleşik Devletleri’ne 3-0 mağlup olarak turnuvayı sekizinci sırada tamamlayan A Milli Kadın Voleybol Takımımız’ın başantrenör Giovanni Guidetti, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla milli takım sezonunu değerlendirdi.

Giovanni Guidetti’nin açıklamaları:

“Hepimiz için gerçekten uzun ve özel bir yaz sezonuydu. Mayıs ayından ekim ayına kadar maksimum emek veren tüm oyunculara ve ekibe başta teşekkür ederim. Çalışkanlıkları ve özverilerine saygı duyuyorum. Aileleri, tatilleri ve sezon dışı zamanlarından fedakarlık ettiler. Geriye dönüp baktığımızda karışık duygular içindeydik. Kazandık, kaybettik; sevincimiz oldu, öfkemiz oldu, hüsran yaşadık. Muhtemelen elimizden gelenden daha kötü oynadık ve bir takım kötü oynadığında koçun nedenini anlaması gerekir. Herkes çok çalıştı, sonunda cebimizde pek çok deneyim var. Hala dünya sıralamasında iyi konumumuzu koruyoruz ve hala olimpiyatlar için iyi bir noktadayız. Herkese teşekkürler.”

Haberi Paylaş

397 thoughts on “Giovanni Guidetti’den açıklama

  1. Hudeverdi says:

    Veleybol anturetoru daha onumuzde cok mac var diye milleti uyutuyor,istifa et arkadas,bu takim seninle yurumuyor takimin yarisi seni istemiyor.sevgili koc,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.