Gökhan Edman’dan şampiyonluk yorumu

Genç Milli Voleybol Milli Takımı Antrenörü Gökhan Edman, Avrupa şampiyonluğunu değerlendirdi..

Gökhan Edman, maç başlarken oyunculara, ”Lütfen burada kalalım. Atmosfere ve skora aldanmayalım” dediğini belirterek, şöyle devam etti:
”Önde gittiğimiz seti kazandık. İkinci seti de çok geriden geldik kazandık. Bu takım grup maçlarından beri gitti gitti geldi. Bir Slovenya maçı yaşadık burada ölümden beterdi. Arkasından Rusya ile oynadığımız maç hakikaten çok zor maçtı. Hiç gitmediler, 10 gündür bu sahada seyirciyle beraber hep burada kaldılar.”

Karşılaşmada bir ara oyundan koptuklarını, ancak takımın, en önemli özelliğinin ortaya çıkarak, yeniden geri döndüğünü kaydeden Edman, ”Geri döndük ve kazandık, hepsini kutluyorum. Özellikle kenarda olmayan, hiç gözükmeyen Mustafa Suphi Doğancı’yı kutluyorum. Bu oyuncuları, bu takıma hazırlamaktaki katkısı çok fazla, hepsini tebrik ediyorum” değerlendirmesini yaptı.

Oyunculardan Ceyda Aktaş da çok mutlu olduğunu ifade ederek, ”Buradaki taraftar sayesinde bunu başardık. Bize inanan ve destek veren herkese çok teşekkür ediyorum” sözleriyle duygularını ifade etti.
 


Haberi Paylaş

Comments are closed.