Gürkan Şef, Fenerbahçe’ye sponsor oldu

Türkiye’de Gürkan Şef olarak ciddi bir şöhrete sahip Gürkan Topçu’nun temellerini 2014 yılında attığı Gürkan Şirketler Topluluğu’nun son markası olan “Steakfood by Gürkan Şef”, Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımının sponsorları arasına katıldı.

Fenerbahçe Parolapara’nın “Resmi Sponsorluğu” için anlaşma sağlanan “Steak Food By Gürkan Şef” logosu 2023-24 voleybol sezonunda takımın forma önünde yer alacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nden yapılan açıklama şu şekilde:

“Geçmişten bugüne yaptığı yatırımlar, ulusal ve uluslararası anlamda hayata geçirdiği ilklerle voleybolu ülke sporumuzda önemli bir noktaya taşıyan Kulübümüz, Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımımızın ‘Resmi Sponsorluğu’ için Gürkan Şirketler Topluluğu ile anlaşma sağladı.

2014 yılından itibaren sahip olduğu standartları koruyarak misafirlerine her gün gerçek bir steakhouse kültürü deneyimleme imkanı sunan Gürkan Şirketler Topluluğu’na ait ‘Steak Food By Gürkan Şef’ logosu 2023-24 voleybol sezonunda Erkek Voleybol Takımımızın forma önünde yer alacak.

Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyor; Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımımızın başarılarla dolu bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz.”

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.