Hakkari’nin gururu

Doğunun gururu  Erkekler 3. Liginde mücadele eden Hakkari temsilcisi Anadolu Lisesi Spor Kulübü Genç Kafkars karşısında 3-1 galip ayrılarak büyük mutluluk yaşadı.

Aldıkları galibiyet sonrası takımın antrenörü Zeki Koçyiğit şunları dile getirdi; “Sponsor bulamadığımızdan sporcularımızın tescil ve vize işlemlerini kişisel yollardan hallederek büyük imkansızlıklara ve maddi sıkıntılara rağmen  Hakkari ilinden ilk defa Erkekler  Voleybol 3.Ligine takım çıkarttık.

Hedefimiz doğuda kalıcı bir takım kurmak ve batıdaki insanların bakış açısını değiştirmektir. Takımımız 3.Lig erkekler D grubunda mücadele etmekte olup  evimizde Genç Kafkars Spor ile oynadığımız maçımızı 3-1 almamız hedefimize ulaşmamız için bizi daha da umutlandırmıştır. Biz Hakkari Anadolu Lisesi Gençlik  ve Spor kulübü  olarak bu yolda daha sağlam adımlarla ilerlemeyi düşünüyoruz. Tek isteğimiz Hakkarili büyüklerimizden ve spor severlerden hem maddi hem de manevi desteklerini esirgemeyerek bizi bu zorlu maratonda  yalnız bırakmamalarını temenni ediyoruz.”
 


Haberi Paylaş