“HALK İSTER, HALKBANK YAPAR”

Türkiye Efeler Ligi’nde zafere ulaşarak kulüp tarihinin 9.şampiyonluğunu kazanan Halkbank Spor Kulübü Başkanı ve Halkbank Genel Müdür yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu başarı formülünü anlattı.

Süleymanoğlu; şampiyonluğu, “ İnandık, çalıştık, kazandık” çünkü; “Halk isterse, Halkbank yapar” dedi.

Voleybol Efeler Ligi’nde normal sezonu ilk sırada tamamlayan Halkbank Erkek voleybol takımı Play-Off serisinde Afyon Belediyesi, İstanbul Belediyesi ve Arkas’ı yenerek adını zirveye yazdıran ve kulüp tarihinde üst üste üç toplam da 9.lig şampiyonluğunu elde eden Halkbank başarının formülünü Başkan Selahattin Süleymanoğlu anlattı.

Mavi-beyazlılar ilk günden son güne kadar çalışarak bu noktaya geldiğini aktaran Süleymanoğlu, “Şampiyon olacağımıza inanarak çalıştık ve kazandık. Bu inanç ve bize inananlardan büyük destek gördük, şampiyon olmamız böyle gerçekleşti.” ifadelerini kullandı.

Şampiyonluk öyküsünü paylaşan Selahattin Süleymanoğlu, “2017-2018 sezonuna yenilenen bir kadro ile başlamak ilk işimiz oldu. Yeni transfer edilen sporcular Kübalı pasör Raydel Hierrezuelo Aguirre, Fernando Hernandez Ramos, Sırp smaçör Nemanja Petric, Brezilyalı Lucas Loh ile Bulgar Velizar Chernokozhev’in, yanında yer alan Türk starlara de destek oldular.” dedi.

Şampiyonluk habercisi oldu! “Ligi Sırp antrenör Slobodan Kovac ile elde ettiğimiz başarılı sonuçların yarattığı yüksek motivasyon, bize o günler de güzel günlerin geleceğinin habercisi olmuştu” diye konuştu.

Halkbank Spor Kulübü Başkanı, şampiyonluğa giden yolda yönetim kurulundan büyük destek aldıklarını da belirterek, “Yönetim Kurulumuzun verdiği büyük destek, teknik kadronun daha çok çalışmasını sağladı. Play-Off serisinde başarılı olacağımıza inandık. Çünkü takım olma ruhunu da kazanmıştık” yorumunda bulundu.


Haberi Paylaş

Comments are closed.