Halkbank tecrübeli oyuncusunu bırakmadı

Halkbank Spor Kulübü yeni sezon kadro oluşturma çalışmaları kapsamında, tecrübeli pasör çaprazı Serhat Coşkun’la kontrat yenileyerek takımda tuttu.

Merakla bekliyorum
Halkbank’la yolunun geçtiğimiz sezon ikinci kez kesiştiğini, birlikteliğin bu yıl da sürecek olmasının mutluluğunu yaşadığını dile getiren Serhat Coşkun şunları söyledi:
“Hedefi her zaman şampiyonluk olan, Şampiyonlar Ligi ve Türkiye’de tüm kupalara sahip olmak isteyen Halkbank takımının bir parçası olduğum için mutluyum.”

Önümüzdeki sene için tecrübeli, aynı zamanda da başarı ortalaması yüksek sporculardan oluşan bir kadro olacaklarını ifade eden milli sporcu, “Bu anlamda hedeflerimize ulaşmak için gerekli çabayı gösterir ve takım ruhunu yakalarsak iyi ve istediğimiz gibi bir sezon geçirebiliriz. Türkiye ve Avrupa’da geçtiğimiz yıla oranla daha güçlü ekiplerle yarış içinde olacağız. Bu nedenle bizi zor bir hazırlık süreci ve yoğun bir tempo bekliyor. Umarım doğru yer ve zamanda performansımızın zirvesinde sakatlıksız tam kadro olarak oyunumuzu sergileyebiliriz” dedi.

Tecrübeli oyuncu sözlerini şöyle tamamladı:
“Neler olacağını merak ve heyecanla bekliyorum. Halkbank camiası için heyecan verici, seyri güzel maçlar çıkartabilmek adına tüm çabamızı ortaya kayacağımızdan kuşku duyulmasın. Herkese başarılı bir sezon diliyorum.”

Haberi Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir