Halkbank’da umutlar sürüyor

Ankara’da oynanan ilk maçı 3-1 kaybeden Halkbank 2. maçıda 3-2 kaybetmesine rağmen şampiyonluk için iddiasını sürdürüyor.

Halkbank takımı antrenörü George Strumilo ilk sette gösterdikleri başarılı performansa rağmen şanssız bir şekilde mağlup olduklarını belirterek “Tabiî ki her şey bitmedi. Bu tip final maçlarında her türlü sonuçlar alınabilir. Önemli olan konsantrasyonun düşmemesi. Bizler inandık. Bugünkü zorlu maçı kazanmak istiyoruz. Seride durumu 2-1 yapabilirsek Ankara’da bu işi bitirirz diye düşünüyorum. Şu andan itibaren bu maçı unuttuk. bugün oynayacağıız maça konsantre olduk. Umuyorum ki kazanacağız” dedi.

Takımın Voleybol şube sorumlusu Selahattin Süleymanoğlu’da “Avantaj rakibimizde. Ancak her şey bitmedi. Bugünkü maç çok daha çekişmeli geçecek. Biz kaybetmeyi hiç düşünmüyoruz. Tüm oyuncularımıza olan güvenimiz tam. Bu sezon şampiyonluğu Ankara’ya getireceğiz” dedi.

Halkbank ile Fenerbahçe serinin 3. maçında bu akşam saat 19:00’da Caferağa spor salonunda karşı karşya gelecek. Halkbank bu maçı kazanırsa serinin 4. maçı Ankara’da oynanacak.

 

 


Haberi Paylaş

Comments are closed.