Halkbank’ın millileri inançlı

Altın Avrupa Ligi ve 12-29 Eylül tarihlerinde yapılacak Avrupa Şampiyonasında yarışacak A Erkek Voleybol Milli Takımımız hazırlıklarını Ankara’da sürdürüyor.

A Erkek Milli Takım kadrosunda bulunan Halkbanklı üç sporcu da takımdaşları ile idmanlarda aynı ciddiyetle ve inançla ter döküyor. Halkbank’la birlikte Milli Takım’ın da en genç üyesi özelliğini sürdüren Efe Bayram, Kırmızı-Beyazlı formalı giymenin en büyük hayali olduğunu belirterek, “Bu gururu yaşamamı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Halkbank Takım Kaptanı Burutay Subaşı görüşlerini şöyle dile getirdi: “Burada artık bir takım var, o da Milli Takım. Arkadaşlarımızla birlikte hedeflerimize ulaşmak adına önce antrenmanlarda, ardından da sahada mücadele vereceğiz. İnandık. Yükselen bir trendimiz var. Türk erkek voleybolunun aldığı en iyi dereceleri almak istiyoruz.”

A Erkek Milli Takım Kaptanı Arslan Ekşi, kolej havasında, aynı hedefe kitlenmiş olarak çalışıyoruz. Teknik hedef ve oyuncular olarak inanıyoruz. Önce Altın Avrupa Ligini düşünüyoruz. Ardından da Avrupa Şampiyonasında Slovenya’daki grubu geçip Paris’teki finallerde olmak istiyoruz. Başaracak güçteyiz” diye konuştu.


Haberi Paylaş