Halkbank’ta Kolakovic dönemi

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin son şampiyonu Halkbank, yeni sezonda takımını deneyimli çalıştırıcı Igor Kolakovic’e emanet etti.

6 Nisan 1965 Karadağ doğumlu başarılı antrenör; Aluron CMC Warta Zawiercie (Polonya), İran Milli Takımı, Drgos CANNES (Fransa), Sırbistan U23 Milli Takımı, ACH Volley Lubliana (Slovenya), Sırbistan Erkek Milli Takımı ve OK Buducnost Podgorica (Karadağ) takımlarında görev yaptı.

Tecrübeli çalıştırıcı, Halkbank takımında çalıştıracak olmanın kendisini onurlandırdığını belirterek duygularını şöyle dile getirdi:

“Önümüzdeki sezon Türkiye şampiyonu Halkbank’a ulusal şampiyonada, kupada, süper kupada ve özellikle Şampiyonlar Ligi’nde liderlik etmek büyük bir onur, sorumluluk ve aynı zamanda bir zevktir. Her anlamda hepimiz için, özellikle antrenör olarak benim için büyük bir zorluk olacak. Şimdi Halkbank benim geleceğim ve Sırp milli takımından sonra tüm düşüncelerim bu kulübe, Türk devine odaklanacak. Kulübün taraftarları, oyuncuları, kadrosu ve yönetimi ile birlikte hedeflerimize ulaşmak için elimden geleni yapacağım.”

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.