Harun Şahin: “Kayseri için ilklerden biri”

Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanacak Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi Yarı Final etabı öncesi CeraStyle Kayseri OSB Teknik Koleji Gençlik Başantrenörü Harun Şahin, lig etabını ve takımın son durumunu Voleybolun Sesi‘ne değerlendirdi.

Öncelikle lig etabı hakkında konuşan Harun Şahin: “Mütevazi bir bütçeyle genç sporcuların oluşturduğu bir takım kurduk, kadromuz oyuncu sayısı bakımından da az sayıda sporcudan oluşuyordu. Sezon başında Play-off göreceğimize pek ihtimal verilmiyordu hatta düşmeye oynayan takımlar arasında gösteriliyorduk. Güzel bir performans sergiledik, sezon sonuna kadar iyi çalıştık. Kritik maçları kazanmasını bildik ve play-off etabındayız.” dedi.

Yarı final maçları için de iddialı olduklarını belirten başarılı antrenör: “Play-off etabında da iddialıyız, final etabına gitmek için elimizden geleni yapacağız. Kayseri’yi Yarı Final etabında da başarıyla temsil edeceğimize inanıyorum. Bu ayrıca Kayseri’de bir ilk; bazı yerlerde gayet normal gelse de bizim için, Kayseri için ilklerden birisi. Başarılı, güzel bir mücadele sergileyeceğimize inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi B Grubu’nda normal sezonu dördüncü sırada tamamlayarak Yarı Final’e yükselen CeraStyle OSB Teknik Koleji Gençlik; 22-23-24 Mart’ta oynanacak Yarı Final etabının ilk gününde İlbank, ikinci gününde Karşıyaka ve üçüncü gününde Edremit Belediyesi Altınoluk ile finale çıkma mücadelesi verecek.

Haberi Paylaş

Comments are closed.