Mehmet Duygun: “Sekiz takım için lig yeni başlıyor”

Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanacak Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi Yarı Final etabı öncesi İlbank takımının Başantrenörü Mehmet Duygun, lig etabını ve takımın son durumunu Voleybolun Sesi‘ne değerlendirdi.

Lig etabını lider bitirdiklerini ancak her şeyin yeni başladığını ifade eden başarılı antrenör: “Yaklaşık 8 aylık yoğun bir çalışma ve lig etabından sonra hedefimiz olan Sultanlar Ligi’ne yükselmek için oynanacak olan Yarı Final etabına gelmiş bulunuyoruz. Tabi ki ligi lider de bitirseniz dördüncü sırada da bitirseniz bu sekiz takım için lig yeni başlıyor.” şeklinde konuştu.

Finallerin planlamasını sezon başından beri yaptıklarına değinen Mehmet Duygun, sözlerini: “Hataların telafi edilemeyeceği; en ufak bir hatanın bütün bir sezondaki çalışmaları, yatırımları yok edebilme ihtimalinin olduğu dönemdeyiz. Biz bunları fazlasıyla düşünüp, senaryosunu devamlı kafamızda canlandırarak yarı final ve final etabına gidiyoruz. Umarım hiç kimse sakatlık yaşamadan, herkes sağlıklı bir şekilde bu etabı tamamlar. Tüm takımlara başarılar diliyorum.” diyerek tamamladı.

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi B Grubu’nda normal sezonu ilk sırada tamamlayarak Yarı Final’e yükselen İlbank; 22-23-24 Mart’ta oynanacak Yarı Final etabının ilk gününde CeraStyle OSB Teknik Koleji Gençlik, ikinci gününde Edremit Belediyesi Altınoluk ve üçüncü gününde Karşıyaka ile finale çıkma mücadelesi verecek.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.