Hedefimiz final

Bayanlar Voleybol 2. Ligi A Grubu’nda mücadele eden ve yarıfinal grubuna kalmayı haftalar öncesinden garantileyen Nilüfer Belediyespor, ligin son maçında cumartesi günü evinde oynayacağı Ekonomi Üniversitesi’ni de yenerek ikinci yarıyı namağlup bitirmeyi hedefliyor.

Antrenör Emin İmen, “Geçen hafta deplasmanda oynadığımız Salihli Belediye karşısında ağırlıklı genç oyunculara şans verdim ve maçı rahat 3-0 kazandık. Yarıfinal maçlarında her oyuncu bizim için önemli. Bu yüzden bu maç gençlere tecrübe kazandırma açısından iyi oldu. Cumartesi günü oynayacağımız Ekonomi Üniversite maçını da set vermeden kazanıp bundan sonra yarıfinal maçlarına hazırlanacağız. Hedefimiz öncelikle yarıfinal grubundan çıkıp finale kalmak ve daha sonra da 1. Lige çıkmak” dedi.

Yarıfinale kalacak takımlarında belli olduğunu belirten İmen, “A Grubu’nda bizim dışımızda Galatasaray, Beylikdüzü ve Çanakkale Belediye, B Grubu’nda da Ereğli Belediye, Gazi Üniversitesi, Tarsus Belediye ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yarıfinal grubuna kaldı. Bu hafta sonunda oynanacak olan maçlar sonunda yarıfinal grup eşleşmeleri belli olacak” diye konuştu. 2. Lig Bayanlar Voleybol yarıfinal grup maçları 20-22 Mart tarihleri’nde 1. Grup Kırıkkale’de, 2. Grup ise Ankara’da mücadele edecek. Bayanlar final grubu maçları ise 4-6 Nisan tarihleri arasında yapılacak ve final maçlarının yeri daha sonra belli olacak.

Özkan ÖZTÜRK/Bursa

 


Haberi Paylaş

Comments are closed.